| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
tcviatko Опитен потребител


Регистриран на: 14 Ное 2004 Мнения: 150 Местожителство: Червен бряг
|
Пуснато на: Нед Дек 24, 2006 17:30 Заглавие: DVD SOGO модел 2600N. |
|
|
Колеги, моля за помощ имам за ремонт DVD SOGO модел 2600N няма звук.Трябва ми схема,или съвет за тоя дефект.Благодаря Ви предварително.  _________________ Be fast or be last !!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
angele Опитен потребител

Регистриран на: 20 Окт 2005 Мнения: 323 Местожителство: Burgas
|
Пуснато на: Пон Дек 25, 2006 1:05 Заглавие: |
|
|
Вземи един прост усилвател,сложи му един кондензатор на входа и потърси по платката докъде стига звука.За тази пръчка схема едва ли ще намериш.Обикновенно има една схема с 8 крака,дето пуска/превключва/ звука.Но може и да е намален до края-знае ли човек?
Поправи си аватара- "За да се научиш трябва да си упорит"+ и да мислиш,разбира се...
Успе! _________________ Az sam |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пон Дек 25, 2006 9:46 Заглавие: |
|
|
Би ли описал с каква платка е направен. Процесора кой е и флаша. Имам нещо на идея, но ми трябва тази информация. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tcviatko Опитен потребител


Регистриран на: 14 Ное 2004 Мнения: 150 Местожителство: Червен бряг
|
Пуснато на: Пон Дек 25, 2006 9:46 Заглавие: |
|
|
| angele написа: | Вземи един прост усилвател,сложи му един кондензатор на входа и потърси по платката докъде стига звука.За тази пръчка схема едва ли ще намериш.Обикновенно има една схема с 8 крака,дето пуска/превключва/ звука.Но може и да е намален до края-знае ли човек?
Поправи си аватара- "За да се научиш трябва да си упорит"+ и да мислиш,разбира се...
Успе! | Благодаря за съвета ,това го правя но просто ми трябваше схемата. _________________ Be fast or be last !!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
angele Опитен потребител

Регистриран на: 20 Окт 2005 Мнения: 323 Местожителство: Burgas
|
Пуснато на: Вто Дек 26, 2006 1:08 Заглавие: |
|
|
Напълно е възможно звука да е прехвърлен към цифровия изход за звук от менюто-провери къде е насочен.При това положение няма да имаш звук на аналоговите изходи _________________ Az sam |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tcviatko Опитен потребител


Регистриран на: 14 Ное 2004 Мнения: 150 Местожителство: Червен бряг
|
Пуснато на: Вто Дек 26, 2006 19:07 Заглавие: |
|
|
| mitachi написа: | | Би ли описал с каква платка е направен. Процесора кой е и флаша. Имам нещо на идея, но ми трябва тази информация. | Процесора е SPHE8202D Флаша еMX29LV040WC-70 Другите чипове са :HY57V281620HTC. PCM1606. V5888S. 4558 .Ако можеш помогни ми. Благодаря предварително  _________________ Be fast or be last !!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Вто Дек 26, 2006 22:24 Заглавие: |
|
|
Така и предполагах. http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?t=25767&topicshow=TELETECH%20%20DVD-2400-2
Утре сутринта ще пратя схема на изпълнението на звука на тази платка. Има варианти два-три. Ще пратя и всичко което имам по въпроса. Просто сега пиша от домашния комп. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tcviatko Опитен потребител


Регистриран на: 14 Ное 2004 Мнения: 150 Местожителство: Червен бряг
|
Пуснато на: Чет Дек 28, 2006 21:56 Заглавие: |
|
|
Благодаря колега, предварително  _________________ Be fast or be last !!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|