| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Дек 27, 2006 18:29 Заглавие: Заключен KTN |
|
|
| Колеги,KTN проц-ST92195C3B1/PEX,видео -STV2246H,на шасито пише TC7390 E STC TV5M (031031)но дали това е номер не знам.ТВ-то е заключен,в горния ляв ъгъл излиза надпис КЛЮЧ с три черти след това.Имате ле представа как се отключва.Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Дек 27, 2006 18:31 Заглавие: |
|
|
Проверете дали това на лични няма да помогне. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Веско Хаджийски Опитен потребител


Регистриран на: 15 Авг 2006 Мнения: 205 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Чет Дек 28, 2006 16:12 Заглавие: Заключен KTN |
|
|
Опитай с 0,0,0, от пулта _________________ Веско Хаджийски
в скайпа veskotv |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Yordanov Опитен потребител

Регистриран на: 10 Май 2005 Мнения: 328 Местожителство: Botswana,Gaborone
|
Пуснато на: Чет Дек 28, 2006 20:55 Заглавие: |
|
|
| dima написа: | | Проверете дали това на лични няма да помогне. |
Dima ,prati go i na men,tuk imam hilyuadi kitayski s podoben problem, a za nyakoi oshte nyamam dumpowe _________________ И когато всичко си загубил, все пак остава бъдещето!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Чет Дек 28, 2006 21:03 Заглавие: Re: Заключен KTN |
|
|
| stiyan stoikov написа: | | Колеги,KTN проц-ST92195C3B1/PEX,видео -STV2246H,на шасито пише TC7390 E STC TV5M (031031)но дали това е номер не знам.ТВ-то е заключен,в горния ляв ъгъл излиза надпис КЛЮЧ с три черти след това.Имате ле представа как се отключва.Благодаря предварително. | Натискаш 3 пъти зеления бутон РР от пулта след това влизаш в менюто и махаш и оттам заключването Успех |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Дек 28, 2006 21:16 Заглавие: |
|
|
| Сашо,при мен стана след натискане близо 10-на пъти на въпросния бутон(Ду-то не беше оргиналното и може да е куцо)Пожелавам весели новогодишни празници. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Дек 28, 2006 21:17 Заглавие: |
|
|
fishev ме изпревари това е начина за този модел,ще се постарая след няколко дни/след Нова година/ да Ви изпратя това което имам за китайските шасита за памети и сервизни.Предполагам,че при Вас ще са необходими. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|