| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
tehnika Опитен потребител

Регистриран на: 26 Сеп 2006 Мнения: 272 Местожителство: sandanski
|
Пуснато на: Вто Яну 02, 2007 16:50 Заглавие: DVD TOSHIBA SD-140E |
|
|
| звук има.картината излиза без никаква синхронизация.процесора е ZORAN ZR36762PQC.памет 24с04.даите сьвет |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Яну 02, 2007 16:52 Заглавие: |
|
|
За решаване на въпроса най-вероятно ти трябва само дистанционното и малко повече търпение.
Като правило при подобни ситуации е виновно "предмониторното" устройство. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tehnika Опитен потребител

Регистриран на: 26 Сеп 2006 Мнения: 272 Местожителство: sandanski
|
Пуснато на: Вто Яну 02, 2007 16:55 Заглавие: |
|
|
| пулта не е при мен.ще го взема и ще опитам.мерси |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Яну 02, 2007 16:57 Заглавие: |
|
|
| Понякога вариант е и "чиста памет". |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|