| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Дек 30, 2006 22:29 Заглавие: |
|
|
| Токио ,нека минат празниците и ще проверя в Комет как стои въпроса ,те са ми доставяли чип за 8 лева единична бройка ,не виждам причина да не доставят 8 транзистора ,дано да има еквиваленти ,или оригиналните най добре ,че хич не са евтини ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
G_ANEV Опитен потребител

Регистриран на: 26 Окт 2003 Мнения: 1409 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Пон Яну 01, 2007 21:27 Заглавие: транзистори |
|
|
Токио обади се на г-жСнежана Господинова фирма Футурел . Успех . Бъди настоятелен !
Последната промяна е направена от G_ANEV на Вто Яну 02, 2007 1:16; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пон Яну 01, 2007 23:53 Заглавие: |
|
|
| Благодаря на отзовалите се ! В сряда пак ще звъня, дано тази година да имам повече късмет. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Яну 02, 2007 0:34 Заглавие: |
|
|
| Само ,че уточни искането си ,защото както гледам в каталога на Фарнел ,който имам BUZ906D -200V/250W/16A са по 12-13 паунда ,тоест 8 броя отиват над 300 тина лева -дали те устройва като цена. Иначе това са си баш транзистори за крайни аудиостъпала ,ТО3 и ако захранването е под 160-180 волта стават идеално. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Вто Яну 02, 2007 16:08 Заглавие: |
|
|
| ELP написа: | | Само ,че уточни искането си ,защото както гледам в каталога на Фарнел ,който имам BUZ906D -200V/250W/16A са по 12-13 паунда ,тоест 8 броя отиват над 300 тина лева -дали те устройва като цена. Иначе това са си баш транзистори за крайни аудиостъпала ,ТО3 и ако захранването е под 160-180 волта стават идеално. |
Ще изчакам първо да видя дали въобще ще намеря такива транзистори, пък после ще говоря с клиента за цената.
Захранването на стъпалото е +/- 72 волта без товар, което означава, че ще станат споменатите от теб транзистори, само да намеря кой да ги внесе. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|