| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vencmad Активен потребител

Регистриран на: 28 Дек 2006 Мнения: 68
|
Пуснато на: Чет Дек 28, 2006 17:31 Заглавие: pioneer A-9 |
|
|
здравеите
търся принципната схема на този усилвател и не мога да я намеря...
ако някои има идеи ще съм благодарен
весели празници |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ILIAN Опитен потребител

Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 281 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Чет Дек 28, 2006 22:58 Заглавие: |
|
|
| Аз я намерих и съм сигурен ,че ако се виждаше пощата ,където я очаквате и вие щяхте да я откриете там . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vencmad Активен потребител

Регистриран на: 28 Дек 2006 Мнения: 68
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ILIAN Опитен потребител

Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 281 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Дек 29, 2006 14:54 Заглавие: |
|
|
| Oпитах се да я пусна ,но връзките в момента са отвратителни.Ще пробвам по късно . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
SNT Опитен потребител

Регистриран на: 27 Сеп 2005 Мнения: 100 Местожителство: Asenovgrad
|
Пуснато на: Пет Дек 29, 2006 17:14 Заглавие: Pioneer A-9 |
|
|
| Колеги и аз имам проблеми с този усилвател ако можете да ми пратите схемата и на мен ще съм ви благодарен Весела нова година |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ILIAN Опитен потребител

Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 281 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Дек 30, 2006 11:57 Заглавие: |
|
|
След Нова година вероятно, сега скоростта е такава, че става само за писане  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
SNT Опитен потребител

Регистриран на: 27 Сеп 2005 Мнения: 100 Местожителство: Asenovgrad
|
Пуснато на: Съб Дек 30, 2006 12:09 Заглавие: Pioneer A-9 |
|
|
| Колега весела Нова година ще чакам благодаря |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vencmad Активен потребител

Регистриран на: 28 Дек 2006 Мнения: 68
|
Пуснато на: Съб Дек 30, 2006 20:01 Заглавие: |
|
|
получих схемите, а те доста увеличават шанса на ремонта
много блаодаря на всички |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ILIAN Опитен потребител

Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 281 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Вто Яну 02, 2007 18:13 Заглавие: |
|
|
Новогодишен подарък потегли и за Асеновград  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
SNT Опитен потребител

Регистриран на: 27 Сеп 2005 Мнения: 100 Местожителство: Asenovgrad
|
Пуснато на: Сря Яну 03, 2007 14:57 Заглавие: Pioneer A-9 |
|
|
| Благодаря получих 1 и 2 част Почерпката остава у мен |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|