| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bachev Опитен потребител

Регистриран на: 20 Юни 2005 Мнения: 159 Местожителство: плевен
|
Пуснато на: Пон Яну 08, 2007 15:18 Заглавие: Бин за SONY KV-G21M1 ( Chassis BG-1S ) |
|
|
| Колеги,моля ако някой има бин за това шаси да ми го изпрати.Предварително благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Яну 08, 2007 15:29 Заглавие: |
|
|
Заповядайте _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bachev Опитен потребител

Регистриран на: 20 Юни 2005 Мнения: 159 Местожителство: плевен
|
Пуснато на: Пон Яну 08, 2007 16:36 Заглавие: |
|
|
| Благодаря.Лека,спорна и доходна. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tchav Опитен потребител


Регистриран на: 05 Юли 2004 Мнения: 753
|
Пуснато на: Пон Яну 08, 2007 19:36 Заглавие: |
|
|
| bachev написа: | | Благодаря.Лека,спорна и доходна. |
Колега, вие да не съчетавате телевизионните ремонти с таксиметрови услуги, защото аз познавам един такъв колега. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|