| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
DAN Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 273 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Вто Яну 23, 2007 10:32 Заглавие: TV ELITE 14ES41-вход в сервиз |
|
|
Няма скрит бутон в ду-то,имали друг начин за влизане?
2-16к в ду, пак не стана _________________ Мери ли го? Мерих го! Смени ли го? Не съм.Смени го! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Яну 23, 2007 10:37 Заглавие: |
|
|
Интересно,в моите записки е със скрит бутон,но все пак пробвайте това което Ви изпратих на лични. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DAN Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 273 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Вто Яну 23, 2007 10:46 Заглавие: ? |
|
|
Благодаря,dima,вътре съм  _________________ Мери ли го? Мерих го! Смени ли го? Не съм.Смени го! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
teco Активен потребител

Регистриран на: 02 Мар 2007 Мнения: 90 Местожителство: varna
|
Пуснато на: Пон Мар 12, 2007 11:11 Заглавие: Re: TV ELITE 14ES41-вход в сервиз |
|
|
| колега може ли да ми кажиш как си влезнал в сервизното меню на ELITE 14ES41 че нещо немога да разбера как става работата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|