 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
tau Нов потребител

Регистриран на: 13 Яну 2007 Мнения: 1
|
Пуснато на: Съб Яну 13, 2007 11:39 Заглавие: Усилвателни стъпала |
|
|
| Можете ли да ми дадате примерни схеми, за усилвателните стъпала, които ползват за усилване на сигнала от автомобилните радиостанции. Такситата доста ги ползват и ми е любопитно какво представляват, предполагам че имат някои особености. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Nikolov Активен потребител

Регистриран на: 30 Яну 2005 Мнения: 56 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Яну 16, 2007 8:12 Заглавие: |
|
|
| Това, което търсиш се нарича RF amplifier и ако потърсиш в Google ще намериш доста схеми. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|