 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
MiSh0 Нов потребител

Регистриран на: 18 Яну 2007 Мнения: 1
|
Пуснато на: Чет Яну 18, 2007 15:26 Заглавие: NEO TF-3208 LCD 2 ? |
|
|
Незнам дали е за този раздел темата , но въпроса е следния:
Когато закача телевизора през пц входа и при тъмен фон т.е. при повечето филми следват ефектни изсветлявания и затъмнявания на картината , което е доста дразнещо. Има ли начин да се изключи това автоматично коригиране на яркоста ( в сервизното меню menu+4725 не открих нещо по въпроса , което да подеиства ) ,а ако няма начин дали ще се избегне , ако включа през dvi с hdmi преходник дали ще го избегна .. предполагам и по-добра картина ще се постигне.
Благодаря предварително! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|