Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

инфра червен лъч въпрос

 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
buranbg
Активен потребител
Активен потребител


Регистриран на: 09 Апр 2006
Мнения: 54
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Сря Дек 13, 2006 23:03    Заглавие: инфра червен лъч въпрос Отговорете с цитат

значи трябва ми ет този http://buran.hit.bg/DSC00001.JPG irde TSOP1238 но понеже немжах да намера такъв ми дадоха този http://buran.hit.bg/DSC00002.JPG но незнам дали си съвпада с крачетата а немога да го намерия в интернет може ли някои да ми каже дали са едни и същи крачета и на давата на вида.

Смалявай си снимките Exclamation
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
RC
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 22 Фев 2003
Мнения: 13214

МнениеПуснато на: Чет Дек 14, 2006 8:14    Заглавие: Отговорете с цитат

buranbg, имам чувството, че малко бъркаш понятията.
Напиши какво точно ти трябва защото въпроса не е много ясен.
А също така не е лошо да си редактираш снимките - хем са големи, хем има доста излишни неща в полезрението. Един кроп няма да навреди.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
buranbg
Активен потребител
Активен потребител


Регистриран на: 09 Апр 2006
Мнения: 54
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Чет Дек 14, 2006 15:22    Заглавие: Отговорете с цитат

извинявам се за снимките незнаех че има значение размера. въпросат ми беше на мен ми трябва TSOP1238 това но понеже в магазина нямаха такъв ми дадоха този на снимката но немога да го намера в интернет написах това което е написано на гарбъ му но нищо не излиза а доколкото разбрах каракат неса едни и същи като на TSOP1238 и ме интересужа как трябва да ги заварта да си съвпаднат с TSOP1238 ак някои може да ми каже как да ги завъртъ та да си съфпаднат ще съм му много благодарен. ето и схемата кадето искам да го използвам този датчик.http://buran.hit.bg/%E1%E5%E7%20%E8%EC%E5.GIF
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
eler
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 30 Яну 2005
Мнения: 2251
Местожителство: Раднево

МнениеПуснато на: Чет Дек 14, 2006 21:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Май трябва да си пооправиш и правописа.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
climberdimo
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 22 Авг 2006
Мнения: 19
Местожителство: Bg Sofia

МнениеПуснато на: Чет Яну 18, 2007 1:14    Заглавие: Отговорете с цитат

турай HS0038 и се небий
edit by slav4o.com : гледай датите на темите
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov