| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
beili Нов потребител

Регистриран на: 29 Ное 2006 Мнения: 26 Местожителство: burgas
|
Пуснато на: Сря Яну 31, 2007 20:02 Заглавие: Добър сервиз в Бургас |
|
|
| Здравейте. Искам да ви попитам къде в бургас мога да си дам телевизора /Samsung CW 29 M064/ за ремонт.Телевизора е гаранционен все още но ми писна да го нося/3 пъти/ и да не го оправят става въпрос за сервиза в Technomarket Бургас.Аз живея на единия край на града а сервиза е на другия трябва ми такси за да го занеса а то ми струва сигурно колкото ремонт в някои друг сервиз.Отказвам се от гаранцията на телевизора защото мисля че няма смисал да им го нося пак /Technomarketa/ не струват като техници.Проблема на телевизора е следния : намагнитва се сам излизат петна и се скриват сами след десетина минути,около него няма нито колони нито някакви магнити местил съм и на други места и пак си е така.И жтория му проблем е че има множество вертикални изкривявания,правата не е права а вълнообразна.Това му е ако проблема е толкова голям и непоправим че не могат да го оправят в Техномаркета кажете ми.А ако има място където мислите че мога да го занеса къжете къде. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Яну 31, 2007 21:56 Заглавие: |
|
|
Отиваш горе в графа Потребители под заглавието на форума,даваш да ги филтрира по местоживеене и си харесваш някой от града-пишеш му на ЛС и това е. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Сря Яну 31, 2007 22:04 Заглавие: |
|
|
Само за допълнение под cw29m064 не може да се определи телевизора. Аз лично видях че има три различни шасита които започват така. Цялото изписване на модела на телевизора е важно. С всички букви и цифри отзад. Може пък и да се стигне до някакъв резултат и тук във форума. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
beili Нов потребител

Регистриран на: 29 Ное 2006 Мнения: 26 Местожителство: burgas
|
Пуснато на: Сря Яну 31, 2007 22:07 Заглавие: |
|
|
| CW 29 M064NS |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nankov Опитен потребител

Регистриран на: 12 Яну 2005 Мнения: 347 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Чет Фев 01, 2007 8:30 Заглавие: |
|
|
Звънни на телефон 88 08 35 и може да успееш  _________________ Има 101 причини да се гордея че съм Българин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
beili Нов потребител

Регистриран на: 29 Ное 2006 Мнения: 26 Местожителство: burgas
|
Пуснато на: Чет Фев 01, 2007 22:06 Заглавие: |
|
|
Не ми помагате така. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Чет Фев 01, 2007 22:42 Заглавие: |
|
|
Изчакай малко, днес беше по особен ден. Честит празник на всички колеги! Някой път има съответни затруднения с интернет, обмен на информация и Т.Н. Не сме забравили за проблема! _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Чет Фев 01, 2007 22:55 Заглавие: |
|
|
| Пробвайте при намалена яркост и контраст дали се получава проблема и пишете. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Чет Фев 01, 2007 23:11 Заглавие: |
|
|
| beili написа: | Не ми помагате така. |
Оказва се на практика, че и това дето сте дали не е достатъчно. Шасито може да е S56A , S16A, или KS7A . Между другото това трябва да го пише и на капака , просто трябва да се вижда нещо подобно в многото цифри и номера. На пръв поглед, всички са с размагнитване на кинескопа през реле. За кривите линии- въпроса е относителен колко са криви? Аз имах клиент с телевизор SONY , дето твърдеше че след като това е SONY , не може завесите на БТВ на фона зад журналистите да са криви? Да ама като видя таблица от генератора в сервиза- беше друго. Там линиите бяха прави! _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
beili Нов потребител

Регистриран на: 29 Ное 2006 Мнения: 26 Местожителство: burgas
|
Пуснато на: Пет Фев 02, 2007 19:13 Заглавие: |
|
|
ГОСТ написа Пробвайте при намалена яркост и контраст дали се получава проблема и пишете.
За контраста и яркоста не сум пробвал ама тои и без това си му е слаб контраста а ако го намаля още не знам как ще гледам.
За шасито не знам.Това е което пише отзад на капака: CW29M064N2XXEC и това PS -AA64-00894L. Има и сериен номер но няма смисал да го пиша. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|