| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
sezo Опитен потребител

Регистриран на: 17 Май 2005 Мнения: 235
|
Пуснато на: Чет Фев 08, 2007 11:26 Заглавие: шпиндел мотори от къде |
|
|
| Здравейте колеги от къде мога даси намеря шпидел мотори за DVD |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Фикри Нури Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юли 2005 Мнения: 1673 Местожителство: Kърджали
|
Пуснато на: Чет Фев 08, 2007 12:41 Заглавие: |
|
|
Завчера сложих на моето ДВД едно двигателче от CD плеър по идея на bay_tishan. Работи идеално. _________________ http://www.velox-systems.eu/
В скайпа: filikon |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tonovd Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 1019 Местожителство: Кричим
|
Пуснато на: Чет Фев 08, 2007 20:16 Заглавие: |
|
|
| Време е доставчиците да се включат в темата! Аз се снабдявам от Импулс Пловдив. Проблема се състои в това, че няма спецификация на моторите или аз не зная за такава. Срещал съм 5.9V и 3V dvd шпиндел мотори, а вероятно има и други. Въпреки,че са чисто нови не означава, че работят нормално. Най добре е да се използва резервни части от стари DVD-та! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bucovalov Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2003 Мнения: 444 Местожителство: Шумен , БГ
|
Пуснато на: Чет Фев 08, 2007 21:57 Заглавие: |
|
|
| тука съм съгласен и аз така правя откак се появиха тези ефтини НЕО |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
G_ANEV Опитен потребител

Регистриран на: 26 Окт 2003 Мнения: 1409 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Чет Фев 08, 2007 22:40 Заглавие: мотор |
|
|
| При Владо проверихте ли ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|