| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
blueice Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2004 Мнения: 526 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Пон Фев 12, 2007 23:28 Заглавие: Схема за TV AKAI CT-14WKDT |
|
|
Някой преди мен е свалял тунера с горелка .сменяни са резистори и кондензатори на корем.Платката е изпечена,много писти не си личат къде са били. Благодаря предварително! _________________ Майстор без бира, нищо не разбира! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
manolov Опитен потребител

Регистриран на: 20 Фев 2006 Мнения: 166 Местожителство: Haskovo
|
Пуснато на: Вто Фев 13, 2007 0:10 Заглавие: |
|
|
| Имаш поща! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tocho Опитен потребител


Регистриран на: 11 Юли 2005 Мнения: 328 Местожителство: Varna 0888 950800
|
Пуснато на: Вто Фев 13, 2007 0:12 Заглавие: |
|
|
Тръгна за Пловдив през Айтоския проход _________________ Баш-Майстора умря, но шапката остана.
Стойко Димитров |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
blueice Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2004 Мнения: 526 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Вто Фев 13, 2007 9:43 Заглавие: |
|
|
Благодаря , отивам да я посрещна на централна гара  _________________ Майстор без бира, нищо не разбира! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|