Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

DV kamera Samsung VP-D305i

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
krasy
Гост





МнениеПуснато на: Вто Ное 02, 2004 15:10    Заглавие: DV kamera Samsung VP-D305i Отговорете с цитат

Имам нова камера на 2 месеца, която вече за втори път я давам на ремонт(гаранционен ремонт) поради зацапване на гравата. При възпроизвеждане на записа дава един ред картина един ред зелено. От сервиза ми казаха да не използвам касетка за почистване на глави, тъй като от тях се разваляла главата на камерата. Също ми казаха, че проблема е от това, че оставям касетката във камерата и това водело до зацапването на главата. Ако някой се е сблъсквал с тези проблеми, нека ми обясни дали това е така както ми го обясняват от сервиза, защото незнам какво ще правя като и мине гаранцията и продължи да дава същите дефекти.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov