| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
antonkolev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Яну 2005 Мнения: 503 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пон Мар 12, 2007 10:42 Заглавие: ТВ Toshiba 2939DB-как се влиза в сервиз |
|
|
ТВ-то е за звук,от англия,разглеадах какво е писано във форумите, открих това от руснаците:
2929DD Удерживая кнопку (F) подать команду с ПДУ (AV). Затем сразу набрать (1) (0) (4) ( CXP80424-144.
но нещо не се получава по този начин,ако някой се е блъскал да помага,Благодаря предварително |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Мар 12, 2007 10:51 Заглавие: |
|
|
Ако е това за което си мисля - начина е този, но след четворката би трябвало да има и една 8-ца.
Пулта с който работиш какъв е? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antonkolev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Яну 2005 Мнения: 503 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пон Мар 12, 2007 11:20 Заглавие: |
|
|
| да точно,натискам F постоянно AV после 1048,не става,пулта е оригинал |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Мар 12, 2007 11:27 Заглавие: |
|
|
| antonkolev написа: | | ...натискам F постоянно AV после 1048, |
Опитай с еднократното му натискане, а не със задържане. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antonkolev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Яну 2005 Мнения: 503 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пон Мар 12, 2007 14:42 Заглавие: |
|
|
| да RC с еднократно натискане и задържане на бутони F и AV за около 4 секунди и после 1048,затова благодаря.в сервизното меню не открих опция за BG-DK,а и за обхватите на тунера първи и трети.въпроса ми е някой правил ли е такова ТВ да не откривам "топлата вода".междинната на звука е изработена с TB1204N и TA7337P не открих даташиит за тях |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|