Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Що е то eMule и има ли почва у нас?
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Интересни сайтове - Links to interesting electronics web sites



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
makaronka
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 24 Апр 2010
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Съб Апр 24, 2010 14:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте!Прочетох темата за Емуле,защото го имах на компютъра,но не знаех какво се прави с него.Благодаря,че сте обяснили.Но имам няколко проблема-1.Около кълбото имам постоянно червена и жълта стрелка,зелена не излиза.2.Не мога да тегля,натискам върху файл,изписва ''Вие в момента теглите този файл",но така и не се тегли.3.Тези % срещу файловете,имат ли нещо общо със самите файлове?Съжелявам за глупавите въпроси,но програмите не са ми в стихията Crying or Very sad
П.П С 0.50а и 0.49б съм,не знам защо имам две.На десктопа имам две икони,на едното,и на другото
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Интересни сайтове - Links to interesting electronics web sites Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov