 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ReSPecT Нов потребител

Регистриран на: 31 Мар 2007 Мнения: 1 Местожителство: stara zagora
|
Пуснато на: Съб Мар 31, 2007 23:15 Заглавие: Схема за автомобил.... |
|
|
Добър ден на всички в форума нов съм и се извинявам ако съм объркал раздела или сгафя с нещо друго..
Та интересно ми е как мога да си направя лампа за резерва на горивото в резервоара като приемем че оригинално няма такова животно колата е хонда сивик 92-95 година модел.И другото което искам да попитам е може ли да си направя лампа (диод) които да святка когато колата достигне 6500оборота примерно с две думи "shrift light".
Предварително искам да благодаря на всички отзовали се и се извинявам ако съм объркал раздела |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Нед Апр 01, 2007 8:48 Заглавие: |
|
|
И двете неща са възможни . За резервата , трябва да следиш напражението което се получава на датчика за гориво, компаратор и диод или каквото там решиш.За оборотите сигнала от комутатора ако колата няма оборотомер.Просто е въпрос на напасване тъй като за точния модел едва ли ще има конкретна схема. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|