| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Bobcho Активен потребител

Регистриран на: 24 Юни 2005 Мнения: 90 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Апр 07, 2007 13:55 Заглавие: Усилвател Студио 2 |
|
|
Донесоха ми за ремонт един усилвател Студио 2 купен за 10 лв. които неискал да се намалява и баланса не работел..... Тук и Тук обаче изникна друг проблем намерих схемата но нещо немога да схвана връзването на схемата са означени като R3 и R4 50k но немога да разбера кой се явява усилване и кой е баланса.
Ето и цялата схема Извинявам се за глупавия въпрос но просто немага да го схвана  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
borko 30 Опитен потребител

Регистриран на: 11 Яну 2007 Мнения: 558 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Съб Апр 07, 2007 22:09 Заглавие: |
|
|
Баси схемата .Кое къде отива по цифри няма намиране  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bobcho Активен потребител

Регистриран на: 24 Юни 2005 Мнения: 90 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Апр 08, 2007 11:39 Заглавие: |
|
|
Проблема е решен R3 се оказа усилване а R4 баланс Видях го в един работещ такъв сега остава да подкарам и индикацията и ще стане като нов
Ето и цялата Схема |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Yassen Опитен потребител


Регистриран на: 16 Сеп 2005 Мнения: 401 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Апр 08, 2007 13:04 Заглавие: |
|
|
тъкмо щях да ти кажа ,че всичко е объркано и ти начертах схема и ти си решил проблема
 _________________ Младото поколение трябва да възроди Българската електроника |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bobcho Активен потребител

Регистриран на: 24 Юни 2005 Мнения: 90 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Апр 08, 2007 21:16 Заглавие: |
|
|
Много благодая за съдействието но и потенциометрите за баланса са със средна точка и бяха вързани така  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|