| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
venc_i Опитен потребител

Регистриран на: 04 Дек 2004 Мнения: 213 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Пон Апр 09, 2007 20:12 Заглавие: tv SAMSUNG няма образ,има звук |
|
|
здравейте колеги, видео-TDA8842, упр.SAA5291PS/097,
шаси май АА41-10915С S15A
телевизора е започнал да включва образа със закъснение, и сега е само със звук. проверявах напржения досега, 5в.,12в.,16в.,180в., изглежда ми всичко досега нормално. очаквам за вашата помощ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Пон Апр 09, 2007 20:43 Заглавие: |
|
|
| май кинескопа е за контейнера |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venc_i Опитен потребител

Регистриран на: 04 Дек 2004 Мнения: 213 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Пон Апр 09, 2007 20:56 Заглавие: |
|
|
| рано е да се каже, а и няма причина според мен |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Апр 09, 2007 21:00 Заглавие: |
|
|
| От това което си казал до тук - това е първия и най-логичен извод. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danivvs Активен потребител


Регистриран на: 24 Мар 2006 Мнения: 89 Местожителство: Pleven
|
Пуснато на: Пон Апр 09, 2007 21:02 Заглавие: |
|
|
Колега да но да греша но както ти казва ZAPAD май ще е кинескоп.
Влез в сервизното меню и намали яркост и контрас и ще тръгне . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venc_i Опитен потребител

Регистриран на: 04 Дек 2004 Мнения: 213 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Пон Апр 09, 2007 21:04 Заглавие: |
|
|
незнам дали това ще помогне, когато замасявам пушките светват ярко в трите цвята, не се вижда и ОСД
Последната промяна е направена от venc_i на Пон Апр 09, 2007 21:06; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пон Апр 09, 2007 21:05 Заглавие: |
|
|
Кинескопа си е заминал най-вероятно.Качи му малко отоплението и ако изгрее-работата е ясна.
кат качваш скрийна кво става? _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venc_i Опитен потребител

Регистриран на: 04 Дек 2004 Мнения: 213 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Пон Апр 09, 2007 21:14 Заглавие: |
|
|
| благодаря ви, вдигнах отоплението и има образ вече, ... супер сте |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Апр 09, 2007 21:17 Заглавие: |
|
|
| venc_i написа: | | благодаря ви, вдигнах отоплението и има образ вече, ... супер сте |
То добре се радваш ,ама няма да е за дълго Крушката е за боклука _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пон Апр 09, 2007 21:18 Заглавие: |
|
|
| venc_i написа: | | благодаря ви, вдигнах отоплението и има образ вече, ... супер сте |
Ден до пладне ще кара така. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|