| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
nikolai202 Нов потребител

Регистриран на: 30 Мар 2007 Мнения: 5 Местожителство: bulgaria
|
Пуснато на: Пет Апр 06, 2007 17:17 Заглавие: TV Neo може ли да скипва програмите |
|
|
Телевизора е NEO TV-2177TX шаси 11АК30.
Със 100 канала е а програмите от кабелната 60.
Може ли да се изключат каналите да не се показват при премятане с бутоните Р+ и Р-.
Рових из менюто но не открих нищо подобно. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
REMZ> Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 347 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Пон Апр 09, 2007 22:40 Заглавие: Re: TV Neo може ли да скипва програмите |
|
|
| nikolai202 написа: | Телевизора е NEO TV-2177TX шаси 11АК30.
Със 100 канала е а програмите от кабелната 60.
Може ли да се изключат каналите да не се показват при премятане с бутоните Р+ и Р-.
Рових из менюто но не открих нищо подобно. |
не може _________________ Както си работеше и спря!!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|