| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
blueice Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2004 Мнения: 526 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Чет Апр 05, 2007 22:42 Заглавие: blaupunkt VW BETA |
|
|
Модела е VWZ1Z2Axxxxx eeprom 95160 , трябва ми работещ дъмп.
7 649 236 360
1 J0 035 152 E
Благодаря предварително! _________________ Майстор без бира, нищо не разбира! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kostadin iantchev Опитен потребител

Регистриран на: 29 Май 2003 Мнения: 520 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Чет Апр 05, 2007 23:04 Заглавие: |
|
|
Ето го. _________________ Отдел за борба с "бъговете" по електрониката. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
blueice Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2004 Мнения: 526 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Вто Апр 10, 2007 0:31 Заглавие: |
|
|
Извинявам се за закъснелия отговор,радиото пее.Благодаря много! _________________ Майстор без бира, нищо не разбира! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Вто Апр 10, 2007 8:50 Заглавие: |
|
|
| Да се включа и аз в тази тема за да не отварям нова, същото радио го имам и аз за разкодиране, само че паметта му е ATMEL 25160N , ако може и на мене едно дъмпче да ми прати някой? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Вто Апр 10, 2007 8:59 Заглавие: |
|
|
| pamporov написа: | | Да се включа и аз в тази тема за да не отварям нова, същото радио го имам и аз за разкодиране, само че паметта му е ATMEL 25160N , ако може и на мене едно дъмпче да ми прати някой? |
Гошо дъмп има малко по горе в поста на Костадин в атача.Кода -на лични. _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|