| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
klipper Опитен потребител


Регистриран на: 09 Май 2006 Мнения: 226
|
Пуснато на: Вто Апр 10, 2007 15:19 Заглавие: Влизане в сер.режим Панасоник |
|
|
| Модела е TX28CK1P. Шасито е маи CK1P |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Апр 10, 2007 15:26 Заглавие: |
|
|
Шасито е Z8,проверете си пощата. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
klipper Опитен потребител


Регистриран на: 09 Май 2006 Мнения: 226
|
Пуснато на: Вто Апр 10, 2007 16:06 Заглавие: |
|
|
Помогнахами.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Апр 10, 2007 17:58 Заглавие: |
|
|
| klipper написа: | Помогнахами.  |
Още не си ли разбрал, че задавайки едни и същи въпроси в два форума ти отговарят едни и същи никове зад които "стоят" едни и същи хора.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|