| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
gogo Опитен потребител


Регистриран на: 28 Май 2004 Мнения: 267 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Чет Апр 12, 2007 10:26 Заглавие: BP Lubeck cc20 |
|
|
Търся схема на този апарат.
Беше за разкодиране, но се оказа че не лови нищо на радио.
Дъмпа ми е сигурен, изключвам да е от него. _________________ Няма човек който да не зависи от електрониката |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Апр 12, 2007 10:56 Заглавие: |
|
|
Изпращам на Boston CC20. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Чет Апр 12, 2007 13:44 Заглавие: |
|
|
| А аз пращам на СС22, може да ти е от полза все пак. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gogo Опитен потребител


Регистриран на: 28 Май 2004 Мнения: 267 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Чет Апр 12, 2007 15:53 Заглавие: |
|
|
Благодаря Ви. _________________ Няма човек който да не зависи от електрониката |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|