Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Важно! Книга за всички начинаещи
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Dimow
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 16 Апр 2007
Мнения: 416
Местожителство: Добрич

МнениеПуснато на: Чет Май 24, 2007 12:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Bojilov написа:
spoika.info
случайно да ти се намира
,но някогашния и вариант,а не сегашното коренно преработено издание,дето няма нищо общо.
Тя беше тънко книжле.От сумати време я търся.
Laughing

Имам книжката "Първи стъпки в радиоелектрониката" автор Атанас Шишков второ издание от 1981г.Ще ви бъде ли интересна?
Не съм виждал до настоящия момент следващо издание но след празниците ще потърся в библиотеката.
_________________
LZ4XH
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 15426

МнениеПуснато на: Чет Май 24, 2007 12:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Dimow написа:
Имам книжката "Първи стъпки в радиоелектрониката" автор Атанас Шишков второ издание от 1981г.Ще ви бъде ли интересна?
.

Вайй тва нещо от години го търся бре човече-сканирай и я качи някъде в нета или ми я прати на мейла.Ще черпя много яко-обещавам.
_________________
Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
spoika.info
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 14 Апр 2007
Мнения: 19
Местожителство: Vn/Trg

МнениеПуснато на: Чет Май 24, 2007 16:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Dimow написа:
Имам книжката "Първи стъпки в радиоелектрониката" автор Атанас Шишков второ издание от 1981г.Ще ви бъде ли интересна?
Не съм виждал до настоящия момент следващо издание но след празниците ще потърся в библиотеката.


Изпрати я на майла на сайта:
[email protected]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 15426

МнениеПуснато на: Съб Юни 09, 2007 19:50    Заглавие: Re: Важно! Книга за всички начинаещи Отговорете с цитат

spoika.info написа:
Надявам се да не се приеме като реклама, но полезни книжки на български език могат да се свалят оттук:
http://spoika.no-ip.info/site/literatura.html

Ще те помоля да досканирате "Токозахранващи устройства",че започва от 40та страница и по закона на всеобщата гадост ми се наложи да ми дотрябва баш началото на книгата.
Колега Димов ще има ли за мене радост със книжлето на Шишков?
_________________
Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
quad
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 20 Ное 2004
Мнения: 233
Местожителство: Varna/Targovishte

МнениеПуснато на: Вто Юни 12, 2007 12:30    Заглавие: Re: Важно! Книга за всички начинаещи Отговорете с цитат

Bojilov написа:
Ще те помоля да досканирате "Токозахранващи устройства",че започва от 40та страница и по закона на всеобщата гадост ми се наложи да ми дотрябва баш началото на книгата.
Колега Димов ще има ли за мене радост със книжлето на Шишков?


Не се сещам от къде ми е попаднала, но я нямам в наличност и към момента няма как да я досканирам(закона за всеобщата гадост в валиден за всички). Липсват части до страница 36 и от 168 до 214, ако някой има възможност да я досканира, ще допълня книгата.
_________________
skype:bagybg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
мульо
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 25 Ное 2004
Мнения: 929
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Сря Юни 13, 2007 7:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Имам я - ще сканирам при първи удобен случай. Божилов - ако ти трябва спешно - пусни едно ЛС.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 15426

МнениеПуснато на: Сря Юни 13, 2007 9:39    Заглавие: Отговорете с цитат

мульо написа:
Имам я - ще сканирам при първи удобен случай. Божилов - ако ти трябва спешно - пусни едно ЛС.

Ааа не бързам.Когато имаш възможност,сканирай пропуснатото и му го прати или ми го прати и на мене на мейла.
А на мене кво остава-ами да черпя барем,затва че ви губя времето с моите глупости
_________________
Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Dimow
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 16 Апр 2007
Мнения: 416
Местожителство: Добрич

МнениеПуснато на: Пет Юни 15, 2007 17:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Bojilov написа:
[Вайй тва нещо от години го търся бре човече-сканирай и я качи някъде в нета или ми я прати на мейла.Ще черпя много яко-обещавам.

Едва сега успях да сканирам книжката.Имах проблеми с пускането на скенера а след това докато се науча как да работя с него.
Оказа се ,че размера по груба сметка ще стане около 20Мв.Затова ще сканирам на части ,за да може да се транспортира по-лесно.
Изпращам ви първата част .Пишете , ще става ли за употреба в този формат?
_________________
LZ4XH
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
lio Kler
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 11 Дек 2003
Мнения: 176
Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Нед Юни 17, 2007 14:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Хм. Нещо не ми се отваря ...literatura.html, ама аз съм сега на ВУЗовски PC и може да са забранили някои работи (както напр. MP3ките). Sad
_________________
Мразя като остават излишни болтчета...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 15426

МнениеПуснато на: Нед Юни 17, 2007 14:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Dimow написа:
Едва сега успях да сканирам книжката.Имах проблеми с пускането на скенера а след това докато се науча как да работя с него.
Оказа се ,че размера по груба сметка ще стане около 20Мв.Затова ще сканирам на части ,за да може да се транспортира по-лесно.
Изпращам ви първата част .Пишете , ще става ли за употреба в този формат?

Значи получих и 4те части до края.Книжката става идеално за употреба,както е сканирана-единствения проблем е ,че е много преработено това издание,щото няма нищо общо с тази,която имах аз навремето-моята навремето беше доста по-тънка-може би към 50 страници и имаше принципни схеми вътре и прости описания,как да се правят-еднолампов приемник и т.н.-съвсем прости и елементарни неща.
А в тая ламповите схеми ги няма Crying or Very sad
Явно моята е била 1вото най-старо издание,твоето щом е 2ро от 1981,но е учудващо,колко силно е преработена книгата от 1во до 2ро издавие,че почти няма нищо общо.
А инак заглавието и автора съвпадат.
Ще я пратя и на QUAD да я качи там във сайта им.
И пак благодаря че ви занимавах,да я сканирате,да я прехвърляте част по част със флашки и т.н. главоболия.
От мене остава да почерпя!
_________________
Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 2 от 6

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov