| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vlad_o Опитен потребител


Регистриран на: 27 Ное 2004 Мнения: 857 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Сря Апр 18, 2007 8:42 Заглавие: DVD 1112 |
|
|
Това DVD е от Германия.
Всичко си му работи само звука при възпроизвждане е гъгнещ.
Това софтуер ли е или нещо по платката.?
Въпроса ми е ,при подобен проблем къде би могла да е причината?
Платката е малка и всичко е SMD монтаж.
И втори въпрос.Как може да се направи да възпроизвежда и филми от
Интернет?Дали изобщо е възможно. _________________ ДЕИСТВАЙ СМЕЛО И СМАХНАТО
SKYPE vvvlado53 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Апр 18, 2007 9:14 Заглавие: |
|
|
Проблема със звука като нищо може да е с настройките в Setup-a.
Разгледай какво е зададено в частта Audio! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vlad_o Опитен потребител


Регистриран на: 27 Ное 2004 Мнения: 857 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Сря Апр 18, 2007 13:09 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | Разгледай какво е зададено в частта Audio! |
Не помага  _________________ ДЕИСТВАЙ СМЕЛО И СМАХНАТО
SKYPE vvvlado53 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Апр 18, 2007 13:35 Заглавие: |
|
|
Доста си категоричен, без да споменеш какво има там?
Не че не е възможен и хардуерен проблем, но пък за него са нужни други уточнения да направиш. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Veselin_stanchev Активен потребител

Регистриран на: 12 Юли 2004 Мнения: 58 Местожителство: SHUMEN
|
Пуснато на: Сря Апр 18, 2007 16:03 Заглавие: |
|
|
| Провери имаш ли +12V и -12V към ОУ 4558, 3 на брой. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vlad_o Опитен потребител


Регистриран на: 27 Ное 2004 Мнения: 857 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Чет Апр 19, 2007 8:08 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | без да споменеш какво има там? |
Всякакви варианти съм опитвал,но не става.
Ще проверя,както каза колегата напреженията,макар че се съмнявам в това.Все пак е чистак ново DVD. _________________ ДЕИСТВАЙ СМЕЛО И СМАХНАТО
SKYPE vvvlado53 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|