| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Pons Нов потребител

Регистриран на: 24 Май 2004 Мнения: 23 Местожителство: Поморие
|
Пуснато на: Сря Юни 16, 2004 16:03 Заглавие: Проблем с едно ново шаси! |
|
|
Попадна ми едно чисто ново шаси КD-052B + Схема и ДУ.На схемата пише MODEL TH2001 а номера на ДУ е HXW 5Y29
Процесор LC863320A, памет 24С08 Не зная в какви телевизори работи. Проблема е че в менюто има настроика B/G D/K но и на двете продължава да да работи само на 6.5Mhz има и проблем с геометрията и цветовете а по шасито няма никакви тримери. Знае ли някой как се влиза в сервизното меню? И в какви телевизори работи това шаси? Благодаря предварително! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
[email protected] Гост
|
Пуснато на: Съб Ное 13, 2004 7:23 Заглавие: Re: Проблем с едно ново шаси! |
|
|
| Pons написа: | Попадна ми едно чисто ново шаси КD-052B + Схема и ДУ.На схемата пише MODEL TH2001 а номера на ДУ е HXW 5Y29
Процесор LC863320A, памет 24С08 Не зная в какви телевизори работи. Проблема е че в менюто има настроика B/G D/K но и на двете продължава да да работи само на 6.5Mhz има и проблем с геометрията и цветовете а по шасито няма никакви тримери. Знае ли някой как се влиза в сервизното меню? И в какви телевизори работи това шаси? Благодаря предварително! |
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Съб Ное 13, 2004 8:19 Заглавие: |
|
|
А проверихте ли за скрити бутони на ДУ. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Съб Ное 13, 2004 8:41 Заглавие: |
|
|
А бихте ли посочили и другитесхеми в това шаси? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|