 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
johnpetp Нов потребител

Регистриран на: 28 Сеп 2004 Мнения: 1
|
Пуснато на: Вто Сеп 28, 2004 16:10 Заглавие: Търся информация за стъпков двигател СДА-7,5 3АЕ |
|
|
| Здравейте, токущо се ргистрирах. Значи трябва ми каква да е информация за по-горния модел стъпков двигател (СДА-7,5 3АЕ). Това което знам за него че е Български и се е произвеждал в Пловдив. Дори не съм сигурен в правилното изписване: Запетайката може да е точка а това"З" може да е цифрата три а може и да е буква "З" (Загора). Ако знаете нещо колкото и малко да е го кажете или ме насочете къде мога да намеря някъква информация |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
slav4o.com Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 2970 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Чет Апр 26, 2007 10:35 Заглавие: |
|
|
| Здравейте аз също търся информация за този двигател. Интересува ме схемата на намотките тъй като от него излизат 8 проводника. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|