 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
krraynov Нов потребител

Регистриран на: 29 Апр 2007 Мнения: 2
|
Пуснато на: Нед Апр 29, 2007 22:43 Заглавие: Код за VW Gamma model 1J0 035 186 E... |
|
|
Здравейте,
търся кода за авто Radio-Cassette VW Gamma
Model 1J0 035 186 E ; Drug nomer do tozi: 815 7 648 231 360
Ser Number: VWZ1Z3C7133735
Наскоро купих VW Пасат, но с него не ми дадоха никаква документация а искам да монтирам чейнджър на точно това радио.
Нямам и търся ръководство за него, макар че почти му научих копчетата - нали съм си българче.. първо се опитат всички копчета какво правят...
Ако някой има калкулатор за кодове- моля да помогне...
Предварително Благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
G_ANEV Опитен потребител

Регистриран на: 26 Окт 2003 Мнения: 1409 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Нед Апр 29, 2007 23:20 Заглавие: разкодиране |
|
|
| И ако може да е без пари нали? Носи го във сервиз ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
krraynov Нов потребител

Регистриран на: 29 Апр 2007 Мнения: 2
|
Пуснато на: Пон Апр 30, 2007 7:26 Заглавие: Re: разкодиране |
|
|
| G_ANEV написа: | | И ако може да е без пари нали? Носи го във сервиз ! |
Не съм казал че е за без пари - нали?! Всичко на тоя свят се плаща, информацията-тоже! Така че този който знае и може- ще си каже цената.
А радиото все още си работи, но знам ли кога ще ми се наложи да откача акумулатора... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Апр 30, 2007 9:11 Заглавие: Re: разкодиране |
|
|
| krraynov написа: | | G_ANEV написа: | | И ако може да е без пари нали? Носи го във сервиз ! |
Не съм казал че е за без пари - нали?! Всичко на тоя свят се плаща, информацията-тоже! Така че този който знае и може- ще си каже цената.
А радиото все още си работи, но знам ли кога ще ми се наложи да откача акумулатора... |
За сега си го слушай.А като махнеш акомулатора след това занасяш радиото в сервиз,казват ти кода,дават ти код карта и вече ще си знаеш кода  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|