| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Dido_I Активен потребител

Регистриран на: 19 Май 2004 Мнения: 76 Местожителство: Russe
|
Пуснато на: Съб Май 19, 2007 11:50 Заглавие: Chassis 11AK33J3 без HDD |
|
|
| Колеги, имам един Universum FT-HDD8123 на който не работи управлението на хард диска.Мисля да го пусна без харда, но нямам описание на сервизното меню, а телевизора не работи коректно без платката.Някой да е премахвал HDD от такъв телевизор ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Dido_I Активен потребител

Регистриран на: 19 Май 2004 Мнения: 76 Местожителство: Russe
|
Пуснато на: Вто Май 22, 2007 8:27 Заглавие: |
|
|
| А някой да има пълно описание на сервизното меню на това шаси? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Май 22, 2007 8:36 Заглавие: |
|
|
Изпращам Ви всичко което имам за това шаси,надявам се че ще помогне. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|