| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
baytimi Активен потребител

Регистриран на: 01 Мар 2007 Мнения: 78 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Май 21, 2007 16:41 Заглавие: Сервизен режим NEO TV 2121 TX |
|
|
| Някои ако знае моля да помогне |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Май 21, 2007 16:49 Заглавие: |
|
|
Скакви Ис е направен,че май има две шасита в тоя модел. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
baytimi Активен потребител

Регистриран на: 01 Мар 2007 Мнения: 78 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Май 21, 2007 16:54 Заглавие: |
|
|
24C04,ST92195 процесор и STV 224X
а Шасито е CTV5 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Май 21, 2007 17:02 Заглавие: |
|
|
По ми прилича на шаси TV2K,проверете за скрит бутон на ДУ. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
baytimi Активен потребител

Регистриран на: 01 Мар 2007 Мнения: 78 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Май 21, 2007 17:17 Заглавие: |
|
|
| OK благодаря има скрид бутон в ДУ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|