| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ICO Опитен потребител

Регистриран на: 01 Юли 2004 Мнения: 481 Местожителство: Asenovgrad
|
Пуснато на: Нед Май 20, 2007 14:56 Заглавие: ТВ Telefunken P540 тъмен екран шаси618А |
|
|
| Здравейте това е моят ТВ от доста време когато иска си тръгва с тъмен екран и след малко светва.От няколко дни спря да светва въобще и го свалих в сервиза.Като сваля платката за телетекста има картина но нямам графика на менюто.НА платката ТХТ смених кондензаторите презапоих но без успех.Имам ТХТ от друго шаси но се различават и нея работи като без ТХТ. Моята платка има вертикална платка с HD4074019S а другата е с LM 2901.Помагайте ако е типичен дефект ,или поне да изкарам графиката на ТХТ не държа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ICO Опитен потребител

Регистриран на: 01 Юли 2004 Мнения: 481 Местожителство: Asenovgrad
|
Пуснато на: Нед Май 20, 2007 15:49 Заглавие: |
|
|
| За протокола презапойх на 100%платката за ТХТ и за сега работи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sushko Опитен потребител

Регистриран на: 21 Дек 2005 Мнения: 112 Местожителство: Ихтиман
|
Пуснато на: Пон Май 21, 2007 20:21 Заглавие: |
|
|
Цялото шаси "плаче" за прецизно презапойване  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|