| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
joro_61sv Опитен потребител

Регистриран на: 06 Окт 2006 Мнения: 493 Местожителство: Малта
|
Пуснато на: Пон Май 21, 2007 12:49 Заглавие: TV NEO-1451-сервизно |
|
|
Чиповете са :LC863332B & LA76810A Нужен ми е вход в сервиз и как се излиза! Благодаря предварително Ако някой знае шасито също  _________________ Човек се учи от грешките си! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
joro_61sv Опитен потребител

Регистриран на: 06 Окт 2006 Мнения: 493 Местожителство: Малта
|
Пуснато на: Пон Май 21, 2007 13:01 Заглавие: TV NEO-1451-сервизно |
|
|
При опит с VOL- и 3 пъти RECALL излезе FACTORY и немога да го махна помагайте !!! _________________ Човек се учи от грешките си! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
iliev78 Активен потребител

Регистриран на: 22 Мар 2004 Мнения: 98 Местожителство: Видин
|
Пуснато на: Пон Май 21, 2007 13:02 Заглавие: |
|
|
| Пробваи със задръжане на бутона Дисплеи |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пон Май 21, 2007 13:04 Заглавие: |
|
|
Виж това. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
capitani Опитен потребител


Регистриран на: 09 Яну 2007 Мнения: 520
|
Пуснато на: Пон Май 21, 2007 13:16 Заглавие: |
|
|
| Пробвай със скрит бутон на ду. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
baytimi Активен потребител

Регистриран на: 01 Мар 2007 Мнения: 78 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Май 21, 2007 17:00 Заглавие: |
|
|
| Колега отвори ДУ и даи на касо 2 и 16 крак на Инт схема.Успех |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
joro_61sv Опитен потребител

Регистриран на: 06 Окт 2006 Мнения: 493 Местожителство: Малта
|
Пуснато на: Вто Май 22, 2007 12:24 Заглавие: TV NEO-1451-сервизно |
|
|
Благодаря на всички !Единия проблем е решен но остана другия - при настройка не спира на програма Пробвах с донастройка не стана.Размених бобинките с на друг работещт 1451 няма ефект някакви съвети? _________________ Човек се учи от грешките си! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|