| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Май 26, 2007 13:42 Заглавие: Питане за Grundig CINARO 32 LXW 82-8695 32 |
|
|
Колеги това т.в. е внесено без захранващ блок.Питането ми е някой има ли някаква информация /схема,напрежения / за този блок.Не очаквам отговор но все пак да питам.Предварително благодаря. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Съб Май 26, 2007 14:59 Заглавие: |
|
|
Увеличить фото »»
Има ли нещо общо на външен вид с това? _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Май 26, 2007 15:16 Заглавие: |
|
|
Не е съвсем същото .Вторичните напрежения и команди са на един куплонг.Не знам какво му е Grundig на това чудо,като на всичко има щампа на LG. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Съб Май 26, 2007 22:13 Заглавие: |
|
|
Трябва да има на етикета и шаси. Да пробваме по него дали няма да се получи нещо? _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Май 27, 2007 10:13 Заглавие: |
|
|
Вътре имаше хартиени етикети на единия пишеше LJ 96-02205 и за него в нета не излиза нищо.На другия пише LTA320 w2-L03 и за него в нета излиза че е SAMSUNG .Друго си мисля,че и да му открия схема какво от това ,като ги гледам тези захранвания колко сложно са направени едва ли ще мога да седна да направя сам захранване.Пратих на K&K меил дали нямат да ми продадът нещо такова та ще видим за какво става въпрос.Естествено ако някой има идея нека ми пише . _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Нед Май 27, 2007 10:57 Заглавие: |
|
|
Увеличить фото »»
Това имах в предвид. А и в К&К най вероятно ще искат партномер. Верно, че трудно ще се направи такъв блок, ама не трябва ли преди да се поръча по някакъв начин, да се пробва дали работи това чудо. Да не платиш 200-300лв. залудо? _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Май 28, 2007 11:47 Заглавие: |
|
|
Няма никъде написано шаси.Това което не е на фокус няма нищо общо с шасито.Може би под хартиената лепенка има нещо. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Май 28, 2007 12:22 Заглавие: |
|
|
Според мен е написано,шаси L6,аз имам сервизно на L6B,но там няма пронципна схема схема,а само блокова.Ако искате да Вия пратя,може да Ви помогне. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Май 28, 2007 12:48 Заглавие: |
|
|
Дима благодаря ти ,но не знам дали ще бъде нужно .Този блок липсва целия.Това нещо ми го донесе един "приятел",който се сеща за мен само когато му се развали нещо убеден в моите чудодейни способности .Молбата му беше да измисля нещо.Единственото което измислих до тук е че това нещо е много удобно да се подреди до стената и човек да не се занимава с него.Този модел явно е екзотичен за България и аз нито мога да го изработя нито да взема от колега блок да пробвам дали останалите неща работят и самия дисплей е наред та ,да си заслужава усилията и риска да се поръчва .Заключението ми от цялата работа е че по принцип информацията за този вид техника е доста оскъдна а като резервни части да не говорим.Явно че цялата инфо и внос на рез. части и модули е монопол на големите гаранционни сервизи.Тепърва ще си блъскаме главите с това..Извинявам се за многословието .Лека работа и БЛАГОДАРЯ. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|