| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Milen Mladenov Нов потребител

Регистриран на: 13 Фев 2007 Мнения: 24 Местожителство: Нова Загора
|
Пуснато на: Съб Май 26, 2007 14:20 Заглавие: SHARP 37AM-12SC СЕРВИЗЕН РЕЖИМ |
|
|
| Колеги как се влиза в сервиз на този ТВ SHARP 37AM-12SC Просесор SDA 20561-B547 Памет 24C02 Видео MC44002P |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Съб Май 26, 2007 14:26 Заглавие: |
|
|
| Vol- & Pr+ от лицевия панел едновременно и включване от мрежовия ключ. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Milen Mladenov Нов потребител

Регистриран на: 13 Фев 2007 Мнения: 24 Местожителство: Нова Загора
|
Пуснато на: Съб Май 26, 2007 15:25 Заглавие: |
|
|
| БЛАГОДАРЯ РС за бързия и точен отговор |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|