| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
marin_bonchev Опитен потребител

Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 1016
|
Пуснато на: Пет Май 25, 2007 12:27 Заглавие: NEO TV 2132 TX |
|
|
Здравейте,
Телевизорът е гръмотевичен.След подмяна на STRF6454 и един диод телевизорът заработи,но-Изключва в стенбай през неопределено време.Напреженията на захранването са стабилни,а картината диша-като се падне ускоряващото картина се разширява и обратно. Подмених почти всички кондензатори,стабилизатори,Вертикалната И.С. но разултат няма.Може би е нещо в ТХО?
Процесор ТDА 9351PS/N2/3I , Памет 24C08A.Дали да опитам да сменя дъмпа?Ако имате схема моля пратете ми я. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
robertvd Опитен потребител


Регистриран на: 08 Окт 2005 Мнения: 250 Местожителство: Видин
|
Пуснато на: Пет Май 25, 2007 12:42 Заглавие: |
|
|
| Провери Пощата .Успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Пет Май 25, 2007 12:43 Заглавие: |
|
|
поща  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
marin_bonchev Опитен потребител

Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 1016
|
Пуснато на: Пет Май 25, 2007 19:14 Заглавие: |
|
|
| Благодаря за схемите.Моля администраторите,ако е възможно да преместят темата в "Ремонт на битови уреди." |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ZITON Опитен потребител

Регистриран на: 12 Юли 2004 Мнения: 301 Местожителство: Sliven
|
Пуснато на: Съб Май 26, 2007 18:09 Заглавие: |
|
|
| какво стана оправили се телевизора от паметта |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
marin_bonchev Опитен потребител

Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 1016
|
Пуснато на: Съб Май 26, 2007 18:57 Заглавие: |
|
|
| Нямам дъмп за този телевизор,някой ако има нека да ми изпрати.Аз съм свалил старата и я записах в компютъра. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Съб Май 26, 2007 19:41 Заглавие: |
|
|
Ето един. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
marin_bonchev Опитен потребител

Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 1016
|
Пуснато на: Съб Май 26, 2007 20:55 Заглавие: |
|
|
Благодаря Мitachi,
Утре ще го пробвам. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Май 27, 2007 0:16 Заглавие: Re: NEO TV 2132 TX |
|
|
| marin_bonchev написа: | | ...Изключва в стенбай през неопределено време.Напреженията на захранването са стабилни,а картината диша... | Виж обратната връзка за стабилизация на хор. и верт. размер ЕНТ INFO на 36кр. на TDA9351. Напрежението трябва да се движи от 1,2 до 2,8V. Ако подмине 3,9V - сработва защитата overvoltage detection level. Успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
marin_bonchev Опитен потребител

Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 1016
|
Пуснато на: Нед Май 27, 2007 22:25 Заглавие: |
|
|
Някой знае ли какво ТХО да му търся на този TV.
В HR-Diemens не откривам заместител.
Оригиналът е BSC 60 H; 40329-3158;
S/N:RA 0502. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|