| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
venc_i Опитен потребител

Регистриран на: 04 Дек 2004 Мнения: 213 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Пет Май 25, 2007 15:14 Заглавие: peugot T1 LOW |
|
|
здравейте, това е касетофон от пежо, трябвами схема на изводите отзад кое за какво е, ако трябва друго да доуточня кажете _________________ ЗА КОЛЕГАТА ИЛИ ХУБАВО ИЛИ НИЩО |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venc_i Опитен потребител

Регистриран на: 04 Дек 2004 Мнения: 213 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Пет Май 25, 2007 15:41 Заглавие: |
|
|
предполагам всичко е вече ок с буксите, сега на дисплея пише ERROR 2, някаква идея за това? _________________ ЗА КОЛЕГАТА ИЛИ ХУБАВО ИЛИ НИЩО |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Май 25, 2007 15:46 Заглавие: |
|
|
| venc_i написа: | | предполагам всичко е вече ок с буксите, сега на дисплея пише ERROR 2, някаква идея за това? |
Паметта разпоявана ли е? _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venc_i Опитен потребител

Регистриран на: 04 Дек 2004 Мнения: 213 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Пет Май 25, 2007 15:49 Заглавие: |
|
|
не, отварях го, първия съм _________________ ЗА КОЛЕГАТА ИЛИ ХУБАВО ИЛИ НИЩО |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Май 25, 2007 16:14 Заглавие: |
|
|
Направи и един презапис с друг дъмп (като запазиш стария) да видим какво ще стане _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venc_i Опитен потребител

Регистриран на: 04 Дек 2004 Мнения: 213 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Пет Май 25, 2007 17:24 Заглавие: |
|
|
хората решиха че ще го върнат, благодаря все пак _________________ ЗА КОЛЕГАТА ИЛИ ХУБАВО ИЛИ НИЩО |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|