| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
saaemo Опитен потребител


Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 213 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пет Май 25, 2007 10:47 Заглавие: Авто сд JVC KD-SC900R кое му е крайното стъпало? |
|
|
Здравейте на въпросното сд му липсва крайното стъпало IC301 ако някой помогне ще съм благодарен _________________ Докато губиш нещо, не се знае какво печелиш
Поздрави Емо |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пет Май 25, 2007 11:15 Заглавие: |
|
|
LA4743K _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
saaemo Опитен потребител


Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 213 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пет Май 25, 2007 15:14 Заглавие: |
|
|
Благодаря  _________________ Докато губиш нещо, не се знае какво печелиш
Поздрави Емо |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|