| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
DDD Активен потребител

Регистриран на: 18 Авг 2006 Мнения: 93
|
Пуснато на: Съб Май 26, 2007 17:42 Заглавие: Проблем със TV SONY |
|
|
Телевизора е SONY KV-29C3R ударен от мълния
Занижени напрежения в захранването,Оптрона не действа.
Някой да има йдея какво може да му е?
При натоварване на верихата на 135 волта с лампа 100 вата пада на 88 волта. В захранването няма нито един повреден детайл
Някой имал ли е такъв случай  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ZITON Опитен потребител

Регистриран на: 12 Юли 2004 Мнения: 301 Местожителство: Sliven
|
Пуснато на: Съб Май 26, 2007 18:05 Заглавие: |
|
|
| каде е одарила грамотевисата по захранването ли или по антената |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DDD Активен потребител

Регистриран на: 18 Авг 2006 Мнения: 93
|
Пуснато на: Съб Май 26, 2007 19:01 Заглавие: |
|
|
предполагам по антената но твто като цяло работй хваща програмйте
геометрйата му е крйва след две минутй эатьмнява говора остава
эахранването е ниско 135ве110 22V е17 захр е блиэко до шаси ае-4
13V е5 10 V е7 не мога да раэбера Vдр-а работи ли |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Съб Май 26, 2007 20:30 Заглавие: |
|
|
| Смени големия кондензатор дето филтрира изправеното мрежово напрежение. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|