| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
joro_61sv Опитен потребител

Регистриран на: 06 Окт 2006 Мнения: 493 Местожителство: Малта
|
Пуснато на: Вто Май 22, 2007 20:20 Заглавие: TV NEO-1451-НЕ СПИРА НА КАНАЛ |
|
|
ПРИ НАСТРОЙКА НЕ СПИРА НА КАНАЛ ЧИПОВЕТЕ СА :LC863328 & LA76810
ПОМАГАЙТЕ СЪС СЪВЕТИ УТРЕ ЩЕ ВИ ДАМ ОЩЕ ИНФОРМАЦИЯ _________________ Човек се учи от грешките си! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Вто Май 22, 2007 20:51 Заглавие: |
|
|
| бобинката м/у48 и 49 крак или кондензаторчето на 50-ти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Вто Май 22, 2007 20:57 Заглавие: |
|
|
Ако не е от гръм,да. _________________ Skype - danco64 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
joro_61sv Опитен потребител

Регистриран на: 06 Окт 2006 Мнения: 493 Местожителство: Малта
|
Пуснато на: Сря Май 23, 2007 8:13 Заглавие: TV NEO-1451-НЕ СПИРА НА КАНАЛ |
|
|
Първото което направих е това-смених я с оригинална от друг 1451. Бобинката от този слижих на другия и работи перфектно. Ако спре на някоя програма е силно разстроена.С финна настройка се изчиства картината .Като поработи 15 мин. и почва да се разстройва .Някакви съвети? _________________ Човек се учи от грешките си! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Сря Май 23, 2007 8:44 Заглавие: |
|
|
Размени и тунерите за проба  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
joro_61sv Опитен потребител

Регистриран на: 06 Окт 2006 Мнения: 493 Местожителство: Малта
|
Пуснато на: Сря Май 23, 2007 10:50 Заглавие: TV NEO-1451-НЕ СПИРА НА КАНАЛ |
|
|
Размених тунерите няма ефект Други идеи? _________________ Човек се учи от грешките си! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Сря Май 23, 2007 12:04 Заглавие: |
|
|
| как ти са напреженията на тунера-някое да не ти мърда |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
joro_61sv Опитен потребител

Регистриран на: 06 Окт 2006 Мнения: 493 Местожителство: Малта
|
Пуснато на: Сря Май 23, 2007 12:36 Заглавие: TV NEO-1451-НЕ СПИРА НА КАНАЛ |
|
|
Размених ПАФ филтрите и всичко си дойде на мястото!Но неговия филтър работи на другия телевизор макар и по лошо/с моарета и по тъмна картина/ В момента работят и двата и ги наблюдавам за сега няма проблеми !!! _________________ Човек се учи от грешките си! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Сря Май 23, 2007 12:44 Заглавие: |
|
|
Мисля че точно на тия модели имаше да се задава в сервиз дали филтъра е на 38.00 или на 38.9. Предлагам да се върне неговия си филтър и да се провери какво е зададено в сервизен режим. Ако е К2972 е на 38.0Мхц. Но не е проблем да работи и на 38.9 с друг за тази честота. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
joro_61sv Опитен потребител

Регистриран на: 06 Окт 2006 Мнения: 493 Местожителство: Малта
|
Пуснато на: Пон Май 28, 2007 13:16 Заглавие: TV NEO-1451-НЕ СПИРА НА КАНАЛ |
|
|
Благодаря за съвета колега! В сервизното е включен на 38.00 и работи с оригиналния филтър.Успех на всички  _________________ Човек се учи от грешките си! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|