 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
wesko dilow Опитен потребител

Регистриран на: 12 Мар 2004 Мнения: 1403 Местожителство: гр.Враца
|
Пуснато на: Чет Юни 07, 2007 23:12 Заглавие: PHILIPS PTV- FL1 |
|
|
| Колеги,търся схема на едно чудовище-прожекционен телевизор PHILIPS PTV-FL1.Това е традиционният 100Хц.Филипс с двете шасита,цифровия блок в лявата половина,но 46", вместо кинескоп е изграден с 3 прожектора.Беше му дефектирало едното BU2508AF в ТХО и след замяна не работи голямото импулсно,което храни ТХО.Почти съм сигурен за ТХО,но нямам уред за мерене на 100Хц.-те.Импулсното за стендбая работи,а другото-не.Смених платката с оптрона и отново ядец.След стартиране от мр. ключ светва зеленият лед.диод за повер-он,и след 4-5сек. започват да мигат няколко индикатора,за грешките.ТХО е HR6636 и при Владо е с поръчка.Имах подобен за части,но ТХО нямам.Очаквам идеи и предложения,няколко съм правил-G110но FL1-никога.Благодаря предварително за идеите Ви! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|