| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
metodi_v Нов потребител

Регистриран на: 02 Мар 2006 Мнения: 2
|
Пуснато на: Пет Юни 08, 2007 18:09 Заглавие: DVD ORION |
|
|
| Търся БИН за DVD ORION 2005 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Юни 08, 2007 18:13 Заглавие: |
|
|
Малко по-точно?
И какъв е точно проблема също е прието да се казва. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
metodi_v Нов потребител

Регистриран на: 02 Мар 2006 Мнения: 2
|
Пуснато на: Пет Юни 08, 2007 21:10 Заглавие: |
|
|
| Дисплея свети слабо и не изпълнява никакви команди. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Юни 08, 2007 21:19 Заглавие: |
|
|
Бутоните на панела и управлението на дисплея е с отдлен чип и това няма нищо общо с т.н. от теб БИН.
Проблема със слабото светене е чисто хардуерен.
Не е ли по-добре да се обърнеш към сервиз, вместо да търсиш "нещо"? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|