| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vas Опитен потребител

Регистриран на: 13 Май 2003 Мнения: 119 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Чет Дек 22, 2005 18:53 Заглавие: Помощ за уредба Панасоник sa-ak320 |
|
|
Не работи-изписва F-61.Ако някой е имал подобен проблем и може да помогне  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Чет Дек 22, 2005 19:53 Заглавие: Re: Помощ за уредба Панасоник sa-ak320 |
|
|
| vas написа: | Не работи-изписва F-61.Ако някой е имал подобен проблем и може да помогне  |
F-61 при Панасоник означава дефектно крайно стъпало за звука. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
R_ARENA Активен потребител

Регистриран на: 11 Авг 2005 Мнения: 58 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Дек 23, 2005 0:30 Заглавие: Re: Помощ за уредба Панасоник sa-ak320 |
|
|
| vas написа: | Не работи-изписва F-61.Ако някой е имал подобен проблем и може да помогне  |
RSN315H42B-P ima go samo w ПЕТРОВ ЕЛЕКТРОНИКА na 116lv. i w K&K SERVICE LTD. www.kkservice.bg
uspeh _________________ Моля посетете ТОЗИ ФОРУМ http://forum.procom-vd.com
Предварително ви благодаря
ProCom VD - JONIKS-SERVIZ Forum
ProCom VD Ltd. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vas Опитен потребител

Регистриран на: 13 Май 2003 Мнения: 119 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пет Дек 23, 2005 18:02 Заглавие: |
|
|
Значи проблема беше в пробил ценер на 5.1в във веригата около групата на 4 мощни транзистора/2x2sa1046 и 2x2sc2026/,намиращи се до крайното стъпало.Иначе неговата цена е направо Благодаря за помоща. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пет Дек 23, 2005 18:58 Заглавие: |
|
|
| vas написа: | Значи проблема беше в пробил ценер на 5.1в във веригата около групата на 4 мощни транзистора/2x2sa1046 и 2x2sc2026/,намиращи се до крайното стъпало.Иначе неговата цена е направо Благодаря за помоща. |
Дефект в крайното стъпало за звука, това означава F-61, но може да бъде не само крайния интеграл, но и някой елемент около него. Радвам се, че не е бил дефектен интеграла, защото струва много пари.
Весели празници !!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|