| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
petrushinov Активен потребител

Регистриран на: 06 Окт 2004 Мнения: 62 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Дек 23, 2005 11:00 Заглавие: UPS Inform |
|
|
Здравейте весела коледа и щастлива нова година Забоксувах с един УПС след смяната на ключовите транзистори и драйвера устройството заработи но се наблюдава следният ефект : променя си през равен интервал от време дължината на оправляващият импулс който се изработва от процесора ..... минава през Дарлинктон и заминава за гейта на транзисторите ........ ефекта се наблюдава като му включа крушка на изхода почва да свети ту по-силно ту по-слабо на осцилографа си гледам как импулса си променя дължината по дълъг - по къс................ не можах да хвана причината за това явление Завъртях се покрай ОУ но неостанових нещо което не е редно Някой може ли да помогне дори и с някакви предположения? Мерси предварително........ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dimitar_cher Опитен потребител


Регистриран на: 06 Мар 2005 Мнения: 362 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Пет Дек 23, 2005 13:00 Заглавие: |
|
|
| този деф е често при REPOTEC model RPF 1000A и е трафа |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
petrushinov Активен потребител

Регистриран на: 06 Окт 2004 Мнения: 62 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Дек 23, 2005 13:22 Заглавие: |
|
|
| От трафа ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|