| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Веско Хаджийски Опитен потребител


Регистриран на: 15 Авг 2006 Мнения: 205 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Сря Юни 20, 2007 18:38 Заглавие: SAMGUNG sc5073 вертикална развивка |
|
|
Проверих захранването от ТХО 25 волта .смених с нова ТА 8445 К но хор. черта остана Нямам схема . не можах да намеря данни за елементите Шасито е SCT 11B
С : М52309 SP. KA 7630 SMR 40200
Очаквам идеи на изпатили( и решили) този проблем  _________________ Веско Хаджийски
в скайпа veskotv |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivankrivodol Опитен потребител


Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 2505
|
Пуснато на: Сря Юни 20, 2007 19:06 Заглавие: |
|
|
Единствено мога да ти пратя схема и по нея проверяваш всичко по елементите от вертикалната развивка.
P.S. Пратих ти я на пощата от профила. Ако е [email protected] трябва да си я получил. 
Последната промяна е направена от ivankrivodol на Сря Юни 20, 2007 19:19; мнението е било променяно общо 2 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Веско Хаджийски Опитен потребител


Регистриран на: 15 Авг 2006 Мнения: 205 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Сря Юни 20, 2007 19:15 Заглавие: SAMGUNG sc5073 вертикална развивка |
|
|
Очаквам схемата . предполагам че проблема идва от задаващия генератор М 52309
 _________________ Веско Хаджийски
в скайпа veskotv |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivankrivodol Опитен потребител


Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 2505
|
Пуснато на: Сря Юни 20, 2007 19:21 Заглавие: Re: SAMGUNG sc5073 вертикална развивка |
|
|
| Веско Хаджийски написа: | Очаквам схемата . предполагам че проблема идва от задаващия генератор М 52309
 |
Има и хякаква хибридна схемичка, може от нея да е, провери импулсите. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
franko Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2005 Мнения: 215 Местожителство: Пазарджик
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Сря Юни 20, 2007 20:14 Заглавие: |
|
|
Веско ако още не е дошла схемата ето аз от къде я намирам по бързо
http://base.rc5.ru/manuals.php?d=1&m=2 _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|