| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Сря Юни 20, 2007 10:50 Заглавие: Странен проблем с Фунай МК8 (14") |
|
|
| Колеги, това телевизорче не иска да се предава. Проблема му е, че се самоизключва веднага, след включване. Не е от процесора (сменен е), не е от телетекста (свалях го), напреженията на захранването са в нормите, хоризонтален и вертикален импулс влизат в процесора с еднакво високи нива, елементите по веригата на АБЛ-а проверени. Някакви други идеи? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Сря Юни 20, 2007 11:24 Заглавие: |
|
|
Вероятен проблем по веригата P SAFETY към 16 кр на проца..
идва от X-RAY от ТХО  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Юни 20, 2007 14:04 Заглавие: |
|
|
За по-голяма сигурност откачи ценера D283 за X-RAY /общата точка на
R285,R286.Не си личат много надписите. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Сря Юни 20, 2007 14:16 Заглавие: |
|
|
| emoome написа: | Вероятен проблем по веригата P SAFETY към 16 кр на проца..
идва от X-RAY от ТХО  |
Благодаря, точно там беше закопано кучето  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|