| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
jordan64e Активен потребител

Регистриран на: 31 Май 2006 Мнения: 56 Местожителство: Elena
|
Пуснато на: Вто Юни 19, 2007 22:05 Заглавие: Търся схема за HITACHI CL2546TAN(E-351) |
|
|
| Има взривени елементи и не се четът. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jordan64e Активен потребител

Регистриран на: 31 Май 2006 Мнения: 56 Местожителство: Elena
|
Пуснато на: Сря Юни 20, 2007 10:12 Заглавие: |
|
|
| Г-н Божилов благодаря,че се отзовахте,но не мога да отворя схемата.С каква програма мога да я разархивирам? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Юни 20, 2007 10:29 Заглавие: |
|
|
| jordan64e написа: | | Г-н Божилов благодаря,че се отзовахте,но не мога да отворя схемата.С каква програма мога да я разархивирам? |
Формата е DjVu.
Свали си от този линк http://www.lizardtech.com/download/dl_download.php?detail=doc_djvu_plugin&platform=win
DjVu плугин към IE - с него се отваря.Ползвай ръчната версия за инсталация-не автоматичната. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jordan64e Активен потребител

Регистриран на: 31 Май 2006 Мнения: 56 Местожителство: Elena
|
Пуснато на: Чет Юни 21, 2007 21:49 Заглавие: |
|
|
| Сърдечно благодаря за схемата,Г-н Божилов,свърши ми чюдесна работа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|