 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pankovska Активен потребител

Регистриран на: 16 Фев 2007 Мнения: 64 Местожителство: видин
|
Пуснато на: Сря Юни 20, 2007 19:15 Заглавие: chassis Eurostereo MSP3400G Отделена |
|
|
| аз имам подобен проблем.телевизора нямаше звук на 6.5мх.после застана на една програма без звук и не реагира на нищо.сменихме проца и паметта-същото.а шасито е евростерео вариант AIWA с msp3400g |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Юни 20, 2007 19:28 Заглавие: |
|
|
| pankovska написа: | | аз имам подобен проблем.телевизора нямаше звук на 6.5мх.после застана на една програма без звук и не реагира на нищо.сменихме проца и паметта-същото.а шасито е евростерео вариант AIWA с msp3400g |
Я кажи марка и модел на телевизора,да няма някакво объркване,щото Eurostereo се водят шаситата производство на Нокия.
Какъв е процесора?
И си виж има ли обмен по SCL/SDA шините и колко волта има на тях.
Тя стана малко гомняна, RC,ай да ги отцепиш последните 2 в отделна тема,да не се омешват двете _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|