| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Вто Юни 19, 2007 11:21 Заглавие: STR51424 |
|
|
| ТВ е Панасоник шаси Z5, STR-a сдава багажа (може би). Някой купувал ли е скоро и от къде, че много ментета имало от тях? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antonkolev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Яну 2005 Мнения: 503 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Вто Юни 19, 2007 13:31 Заглавие: |
|
|
| от КСП купих преди месец,работи добре |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Юни 21, 2007 18:31 Заглавие: Re: STR51424 |
|
|
| pamporov написа: | | ТВ е Панасоник шаси Z5, STR-a сдава багажа (може би)... | Ако не си сигурен, запретвай ръкавите и започвай. Може да е по-лесен за ремонт от Селената , но и тук трябва да провериш доста неща около STR-а. Шасито с редовия в първичната ли е, или това с оптрона? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Чет Юни 21, 2007 19:50 Заглавие: |
|
|
| Докладвам - STR 51424 купих от Васка от магазин Импулс, до Профсъюзния дом. Излезе читав. Но освен него смених и Q805, SMD. Това е. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|