| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Slash2006 Нов потребител

Регистриран на: 30 Юни 2007 Мнения: 1 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Съб Юни 30, 2007 8:36 Заглавие: Проблемче със цветността на TV Goldstar CF20A80Y |
|
|
| Уважаеми колеги имам едно малко проблемче с един Goldstar CF20A80Y, като му увелича яркоста се загубва цветноста, а като я намаля се оправя.Ако някои знае от къде може да е това моля да го сподели.Аз си мисля, че е или от захранването или от опорната честота 4.43MHz и си мисля дали да не сменя краца. Ама все пак преди да започна реших да се консултирам с вас да не се блъскам излишно.Благодаря на отзовалите се предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Съб Юни 30, 2007 9:40 Заглавие: |
|
|
Залагам на филтрови кондензатори в захранването.Виж кое напражение кляка при увеличаване на яркоста. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antonkolev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Яну 2005 Мнения: 503 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Съб Юни 30, 2007 9:48 Заглавие: |
|
|
аз съм на същото мнение,С414;С403;С405;С406 ако шасито е МС41 _________________ Утрото е по мъдро от вечерта. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|