| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
??? Гост
|
Пуснато на: Пет Дек 03, 2004 21:11 Заглавие: TV GRUNDIG |
|
|
Някой знае ли как се влиза в сервизно меню на телевизор донесен от Англия,а именно :
TV GRUNDIG P37-1010A
STV2246C
PCG195C30EF009A - процесор;
шасито/не съм съвсем сигурен/ TMB557A
Как да се пуснат системите за звук? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Съб Дек 04, 2004 7:53 Заглавие: |
|
|
| Колкото телевизори са идвали при мен от Англия то всички са били само с дециметров обхват на тунера.Поставям друг тунер но виждам голям проблем с превключването на обхватите.Звука го правя като махна кварца на 6.00мгх. и поставя на 5.5мгх. да заработи на западния стандарт и тогава му слагам платка звук.При това положение до сега не съм имал проблем. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
galov_p Опитен потребител


Регистриран на: 22 Окт 2004 Мнения: 244
|
Пуснато на: Вто Дек 07, 2004 23:39 Заглавие: |
|
|
виж и другиа кварц с едина ще доиде звук но ти препоръчвам да смениш и другиа за да нямаш проблеми в картината _________________ Всичко що е спам във форума,все е от GALOV_P! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|